Jutrzenka Warta

XXIV kolejka: Prosna Wieruszów - Jutrzenka Warta 1:1 (0:0)
Emocje były dopiero w końcówce! Paweł Leonow star!

16 maja 2024 09:11

W meczu XXIV kolejki, w środę 15 maja Jutrzenka w doliczonym czasie uratowała jeden punkt w meczu w Wieruszowie z Prosną! Do przerwy było mało okazji bramkowych, może po jednej z każdej strony. Więcej działo się na pięknym obiekcie w Wieruszowie po przerwie, a zwłaszcza w końcówce meczu.

Oto relacja z tego meczu:

3 min. - dogodna okazja Juve, ale piłka przeleciała nad bramką;

25 min. - zamieszanie pod naszą bramką, ale na szczęście piłka minęła naszą bramkę;

50 min. - Marek Wojciechowski obronił w sytuacji sam na sam;

62 min. - okazja Marcina Nowickiego - po jego strzale i rykoszecie piłka minęła minimalnie słupek bramki Prosny;

73 min. - dobra okazja gospodarzy - ratuje nas Paweł Leonow wybijając piłkę głową z linii bramkowej;

78 min. - Marek Wojciechowski obronił strzał głową;

81 min. - po błędzie naszej prawej strony i dośrodkowaniu w nasze pole karne Kameruńczyk Edward N`Dumbe strzelił z bliska do siatki - 1:0!

84 min. - strzelał głową Paweł Leonow - bramkarz wybił na róg;

90 min. - ładny strzał zawodnika gospodarzy - piłka minęła minimalnie nasz słupek;

90 + 3 min. - po wrzutce Marcina Nowickiego i zamieszaniu w polu karnym Paweł Leonow silnym strzałem nie dał szans bramkarzowi Prosny - 1:1!!!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Grembowicz, Leonow, Kikowski, Szczawiński (od 84 min. Błaszczyk) - Ciołek (od 67 min. Balcerzak), Nowicki (k), Maciaszczyk, Kaźmierczak, Świątkowski - Niżnikowski (od 71 min. Sobczak). Trener Artur Zaborowski. Sędziował Rafał Szczypkowski. Widzów około 100, w tym 4 za Juve.

W następnej kolejce, w niedzielę 19 maja o godzinie 18.00 zagramy w Warcie z Sokołem Goszczanów.